Koh-i-noor, mondeluz akvarelové pastelky 3714 72 ks v sade + 2 x štetec a strúhadlo

Kód: 3714072001KZ
€35,15 €29,29 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2023
Možnosti doručenia

Umelecké (nemáčané) akvarelové pastelky MONDELUZ (z lipového dreva) s vodou rozmývateľným efektom. 6-hranné, značené, dĺžka pastelky 175 mm, hrúbka pastelky 6,9 mm, hrúbka tuhy 3,8 mm, Sada obsahuje: 72ks pastelky, okrúhly štetec, 1ks strúhadlo

Detailné informácie

Podrobný popis

Priemer tuhy je 3,8 mm. Priemer pastelky je 6,9 mm, tvar šestihran.Délka pastelky je 175 mm. Základom farebného jadra vodou rozmyvatelných pastelových ceruziek Mondeluz sú výdatné, vysoko kvalitné a dokonale dispergované pigmenty. Vďaka veľkému priemeru jadra má tento výrobok vynikajúce výtvarné predpoklady pre každého užívateľa. Ušľachtilé drevo, z ktorého je ceruzka vyrobená, umožňuje ľahké hrocení.Pastelky sú dodávané v papierovom prebale s umelohmotnou miskou.

Súprava 72 ks umeleckých akvarelových pasteliek. Pastelky sú osadené vysoko kvalitné tuhou s priemerom 3,8 mm s vynikajúcimi písacími vlastnosťami a brilantnými odtieňmi. Súprava je ďalej doplnená štetcami a kvalitnými strúhadlá. Pastelky sú vhodné pre umelcov, pre hobby použitie i pre bežné kreslenie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: