Koh-i-noor, mondeluz akvarelové pastelové ceruzky, sada 3712 - 36 ks + 2 x štetec a strúhadlo

Kód: 3712036003KZ
€25,47 €21,23 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Súprava 36 odtieňov vysoko kvalitných akvarelových pasteliek MONDELUZ so špičkovou povrchovou úpravou. Sada je vhodná aj ako darček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umelecké (nemáčané) akvarelové pastelky MONDELUZ (z lipového dreva) s vodou rozmývateľným efektom. 6-hranné, značené, dĺžka pastelky 175 mm, hrúbka pastelky 6,9 mm, hrúbka tuhy 3,8 mm, Sada obsahuje: 36ks pastelky, okrúhly štetec, 1ks strúhadlo 

Základom farebného jadra vodou rozmyvatelných pastelových ceruziek Mondeluz sú výdatné, vysoko kvalitné a dokonale dispergované pigmenty. Vďaka veľkému priemeru jadra má tento výrobok vynikajúce výtvarné predpoklady pre každého užívateľa. Ušľachtilé drevo, z ktorého je ceruzka vyrobená, umožňuje ľahké hrocení. Pastelky sú dodávané v papierovom prebale s umelohmotnou miskou. 

Súprava umeleckých akvarelových pasteliek. Pastelky sú osadené vysoko kvalitné tuhou s priemerom 3,8 mm s vynikajúcimi písacími vlastnosťami a brilantnými odtieňmi. Súprava je ďalej doplnená štetcami a kvalitným orezávačom. Pastelky sú vhodné pre umelcov, pre hobby použitie i pre bežné kreslenie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: