O nás

Našou filozofiou je ponúkať to najlepšie pre každého kreatívca aj umelca. Každý si tak u nás nájde všetko, čo potrebuje, na jednom mieste.

Starostlivým výberom sme pre vás zvolili umelecké potreby osvedčených značiek a kvality. Na svoje si tu prídu priaznivci maľby, výroby mydla, sviečok či dekupáže a modelovania. Nájdete u nás tiež všetko na kreslenie a kreatívnu tvorbu. Náš sortiment pre komplexnosť dopĺňajú školské a kancelárske potreby, tabule a nástenky..

Lizart — značka, ktorá vás nadchne pre umenie

V ponuke e-shopu nájdete okrem iného náš vlastný produkt Farebné štetcové perá. Je prvým v rade noviniek, ktoré pre vás pripravujeme pod značkou Lizart. Značka Lizart vznikla pre radosť z tvorenia a postupne vám pod ňou budeme prinášať ďalšie umelecké potreby.

Dostupnosť za primerané ceny

Sledujeme nové produkty a prinášame ich na trh v výbornej kvalite za primerané ceny. Na sklade máme viac ako 1000 produktov od 30 svetových značiek, čo zaručuje rýchle a bezproblémové vybavenie každej objednávky. A v našej ponuke neustále pribúdajú ďalšie umelecké potreby. Nezabudli sme ani na výhodné akcie, výpredaje a možnosť vybrať si niektorý zo zvýhodnených balíčkov. Každý deň jednoducho robíme všetko preto, aby vaše umelecké diela či dielka vyzerali čo najlepšie.