Koh-i-noor, Polycolor umelecké pastelové ceruzky 3824/24, retro

Kód: 3824024020TK
€42,41 €35,34 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Špičkové pastelky Polycolor v 24 odtieňoch v mimoriadnom Retro obale s šľachtickým erbom rodiny zakladateľa značky Koh-i-noor. Sada je ideálny ako darček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Poďme sa vrátiť spoločne s touto jedinečnou kolekciou profesionálnych pasteliek Polycolor o takmer 100 rokov späť a nechajme sa uniesť nielen krásou, účelnosťou, ale aj dômyselnosťou tohto prevedenia. Toto nadčasovo starostlivo vypracované balenie obsahuje pastelové ceruzky Polycolor, teda ceruzky tej najvyššej kvality, zanechávajúcu úplne výnimočnú stopu.Horní časť krabičky pečaťou podpis samotného Franza Hardtmuth, ktorý sa takto vyobrazený na výrobku objavuje vôbec prvýkrát v novodobej histórii spoločnosti Koh-i-noor Hardtmuth a potvrdzuje unikátnosť tohto produktu. Rovnako tak je vybranost pastelky Polycolor podčiarknutá šľachtickým erbom rodiny zakladateľa, natlačeným na čelnej strane obalu.Věříme, že tento neopakovateľný dizajn a funkčnosť produktu zaujme nielen výtvarníkov, ale aj prípadné zberateľov, či tých, ktorí budú chcieť niekoho obdarovať úplne mimoriadnym darčekom. Vyberať môžete z kolekcie 24ks, 48ks a 72ks profesionálnych súprav pasteliek Polycolor.

Retro balenie 24 ks pasteliek Polycolor nadväzuje na tradičné obaly 1. polovice 20. storočia. Pastelky v týchto obaloch sú dokonale chránené a boli obľúbené u všetkých užívateľov. Pastelky sú osadené vysoko kvalitné tuhou s priemerom 3,8 mm s vysokou krycou schopnosťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: