Koh-i-noor, 24 ks sada umelecké voskovky, WAX AQUARELLA 8284

Kód: 8284024001PL
€58,09 €48,41 bez DPH
Skladom - externý sklad
Môžeme doručiť do:
12.8.2022
Možnosti doručenia

Darčeková sada vysoko kvalitných umeleckých voskoviek značky Koh-i-noor s  nezameniteľnú charakteristickú jemnosťou a hladkosťou, možnosť využiť techniky vyškrabávanie alebo je možno naberať farbu priamo na štetec.

Detailné informácie

Podrobný popis

Voskové pastely Wax Aquarell boli firmou Koh-i-noor Hardtmuth uvedené na trh v roku 2004.Emulgace vosku umožňuje zmenu charakeristické vlastnosti voskových pastelov - ich vodovzdornosť sa tým mení na vynikajúcu vodorozpustnost.Základem farebného jadra vodou rozmyvatelných voskových pastelov typu Wax Aquarell sú výdatné, vysoko kvalitné a dokonale dispergované pigmenty, nakupované od starostlivo vybraných a dlhodobo odskúšaných renomovaných výrobcov z celého sveta. Na ich svetlostálosti a dávkovanej koncentrácii je závislý aj konečný výsledok a trvanlivosť maliarskeho diela. Z tohto dôvodu je pre tento výrobok v celej svojej farebnej škále predpísaná vysoká koncentrácia dávkovania farebných pigmentů.Mezi základné zložky obsiahnuté vo farebných jadrách výrobkov patrí špeciálne druhy voskov a biela hlina, spravidla bielený kaolín najvyššej čistoty a jemnosti. Tieto komponenty dávajú voskovým jadrám nezameniteľnú charakteristickú jemnosť a hladkosť pri stieraní. Nanášanie veľké vrstvy a prekrývanie odtieňov umožňuje vzájomné miešanie, a tým vytváranie nových farebných odtieňov, podobne ako je tomu napríklad u olejových či temperových farieb. Možnosť nanesenie veľké vrstvy priamo nabáda k využívaniu techník vyškrabávaním. Rozmytia maľby (náteru tuhy) možno dosiahnuť rozotieraním jemným štetcom, technikou nanášania oškrábaného jadra vo forme pilín a následného rozmytia, prípadne je možné naberať materiál pre maľbu štetcom priamo z hrotu ceruzky a používať ho k maľbe ako vodové barvy.Díky veľkému priemeru farebného jadra 7 , 1 mm má tento výrobok vynikajúce výtvarné predpoklady pre každého užívateľa. Ušľachtilé drevo, z ktorého je ceruzka vyrobená, umožňuje ľahké hrocení.Žádný komponentov použitý pri výrobe neobsahuje toxické či inak škodlivé látky a finálny produkt je teda vhodný pre všetky vekové kategórie používateľov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie