Akvarelový blok - 10 listov A4 papier Lizart (200g/m2)

Kód: 109443
€4,49 €3,74 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Akvarelový skicár pre suché a mokré médiá, 10 papierov A4, 200 g / m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Akvarelový blok (10 papierov A4) - drží farbu a poskytuje dokonalú textúru 

  • Pre suché a mokré médiá - skicár s rozmermi 210 × 297 mm, 200 g / m2 je možné použiť so suchými ale aj ​​mokrými médiami, ako akvarelové farby, tempery, tuše ale tiez pre pastelky, ceruzku, uhoľ, sépiu.
  • Za studena lisovaný papier - mierny zúbok na papieri drží farbu a poskytuje dokonalú textúru pre vytvorenie väčšej hĺbky vašich tónov
  • Lepené listy papiera - bezpečné lepené viazanie drží vašu prácu na mieste a listy skicára pokope
  • Bez obsahu kyselín - Už sa nemusíte báť, že vaše umelecké diela stratia živosť; listy bez obsahu kyselín zabraňujú vyblednutiu a žltnutiu v priebehu času


Vychutnajte si tvorbu pútavých akvarelových diel s týmto akvarelovým papierom. S hrubým papierom 200 g / m2 budete mať najlepší povrch pre akvarely a atramenty. Nebudete sa musieť báť o pokrčenie, skrútenie alebo pretekania papiera. Je to ideálna hrúbka pre kombinované médiá, ako aj pre kresby urobené pomocou grafitových ceruziek, farebných ceruziek a dreveného uhlia. Papier je lisovaný za studena, dáva mu jemnú textúru, ktorá dobre drží farbu a dodáva vašim farbám dynamickejšie použitie.

Každý list papiera je lepený, čo vám umožní pracovať vo zvislej alebo vodorovnej polohe bez toho, aby sa listy pohybovali alebo vypadávali. Toto tiež udržuje listy čisté a chránené, čo z nich robí dokonalú podložku na cesty. Keď ste pripravení predviesť svoju prácu, každý list sa ľahko oddeľuje od podložky. Papier bez obsahu kyselín zabezpečí, že vaša práca zostane rovnako žiarivá ako v deň, keď ste ju vytvorili, bez toho, aby časom vybledla alebo zažltla.

Dodatočné parametre

Kategória: Bloky a skicáre
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: